На этой странице используются cookies. Для продолжения просмотра страницы дайте согласие на использование cookies. Подробнее СОГЛАШАЮСЬ

Оперы, оперетты и балет! Разнообразные спектакли в Rahvusooper Estonia до -68%

Предложение действует для одного человека и включает в себя билет на выбранный Вами спектакль в Rahvusooper Estonia

-68% скидка 12.00€ цена 38.00€

Предложение закончилось.
Смотри другие похожие предложения ›

Надежное место покупок
Надежное
место покупок

Надежное место покупок

Мы являемся торговой средой, получившей признание от Союза интернет-торговли Эстонии. В течение последних 6 лет Мы выполнили более 1-го миллиона заказов.

Удобный возврат
Удобный
возврат

Удобный возврат

На ваучеры и подарочные карты, приобретенные в Chilli, действует 14-дневное право возврата (за исключением установленных законом исключений)

Обслуживание на уровне
Обслуживание клиентов
на уровне

Обслуживание на уровне

Быстрое и дружелюбное обслуживание по рабочим дням с 9:00-17:00. Удобная служба поддержки даст ответы на вопросы круглосуточно и самообслуживание поможет восстановить потерянные ваучеры.

Клиенты хвалят
Клиенты
хвалят

Клиенты хвалят

Chilli e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.

Условия

 • Предложение действует сразу после приобретения и до 30.11.2019
 • Pakkumine kehtib ühele teatrihuvilisele ja sisaldab piletit Sinu poolt valitud Rahvusooper Estonia etendusele. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
 • Для посетителей с ваучерами места на все спектакли располагаются в партере и на 1-ом балконе (с планом зала ознакомьтесь здесь)
 • Предложение Chilli Вы сможете обменять на билет в театральной кассе (касса работает со вторника по воскресение с 11:00-19:00)
  • Обменять предложение на билет можно сразу после приобретения или в день спектакля
  • Обмена билета на спектакли не в Таллинне - обменять ваучер на билет можно по телефону 6831 210 или по электронной почте estonia@opera.ee. Также возможно обменять билет в месте проведения спектакля до начала спектакля
 • Если Вы и Ваш спутник хотите в антракте угоститься вкусными закусками и не стоять в очереди, то можете заранее заказать закуски на странице Rahvusooper Estonia 
  • Заказывая в интернете предоставляется больший выбор и многие цены на 20% дешевле
 • Точный размер скидки зависит от выбранного спектакля и полученного в билетной кассе места
 • Внимание! Данное Chilli предложение не подлежит возврату и обмену на другие числа!

Отзывы клиентов

Эти оценки исходят от клиентов Chilli

Знакомство

Rahvusooper Estonia tegevus ulatub tagasi 1865. aastasse, mil Tallinnas loodi laulu- ja mänguselts "Estonia". Seltsi algatusel ja baasil alustas 1906. aastal tegevust professionaalne Teater Estonia, mis on tänaseks juba üle 100 aasta teatrihuvilisi maailmatasemel meelelahutuse ja unustamatute elamustega rikastanud. Publiku ees avaneb värvikas mängukava, kust leiab nii klassikalisi kui ka kaasaegseid ooperi-, balleti-, opereti-, muusikali- ja lastelavastusi.

Ooperi idee põhineb Jaan Kruusvalli näidendil „Pilvede värvid“ (1983), mis käsitleb eestlaste põgenemist kodumaalt Teise maailmasõja sündmuste keerises. Aeg ei ole Eestist lahkumise puhul aga määrav – mindi sõjaajal, põgeneti Nõukogude okupatsiooni eest ning välismaale siirdutakse massiliselt ka nüüd, vabaduse päevil. Ühe pere lugu peegeldab paljude Eesti perede lugusid aastatel 1987–1993. Ooper püstitab küsimusi, kelle jaoks vaba Eesti taastati, kui kõik ka nüüd välismaale ihkavad? Miks kaob hoolivus ja ühtehoidmine nii ruttu ja algab igaüks-enda-eest tegutsemine?

Ettekandele tulevad Tiit Helimetsa, Eve Mutso ja Jevgeni Gribi lühiballetid.

Rahvusooper Estonia juhatab hingedeaja sisse kauni kontserdiga Tallinna Jaani kirikus. Kontserdi peateosena tuleb Elmo Tiisvaldi juhatusel ettekandele Dvořáki Missa D-duur, op. 86, solistid Danna Malõško (sopran), Triin Ella (metsosopran), Mehis Tiits (tenor), Raiko Raalik (bass) ning katkendid Kreegi, Tobiase ja Elgari vaimulikust loomingust. Kaastegev Rahvusooper Estonia koor, orelil Piret Aidulo.

Giacomo Puccini ooper. „Tütarlaps kuldsest läänest“ („La fanciulla del West“) järgnes „Madama Butterflyle“ (1904), mis põhineb samuti Belasco näidendil. Ooper esietendus edukalt Metropolitan Operas 1910. aastal, peaosades legendaarsed Enrico Caruso ja Emmy Destinn. Ajal, mil ilukirjanduses ja kinolinal hakkasid tooni andma vesternid, tõi Puccini selle žanri ka ooperilavale. „Tütarlaps kuldsest läänest“ mõjutas mitmeid 20. sajandi heliloojaid, eriti aga Andrew Lloyd Webberit, kelle „Ooperifantoomis“ (1986) esitatud aaria „Öömuusika“ kopeerib Dick Johnsoni esimese vaatuse aariat „Quello che tacete“.

„Surnud linna“ lavale jõudmise ajal oli Erich Wolfgang Korngold vaid 23 aastane. Mahler kuulis poisi klaverimängu, kui too oli kümneaastane ja nimetas teda geeniuseks. Puccini aga nentis: „Ta on nii andekas, et võiks vabalt pool ära anda, ja ikka jääks tal annet ülegi.“

„Surnud linn“ on Korngoldi esimene täispikk lavateos, millega ta pälvis koheselt rahvusvahelise tunnustuse. Emotsionaalselt haarav, psühhopõneviku vormis teos kõneleb minnalaskmise raskusest ja vajadusest seda siiski teha. Puccini ja Richard Straussi särav-lüürilist ja teatraalset loomingut meenutav muusika viib publiku peadpööritavate keerdkäikudega rännakule inimese psüühika tumedale poolele.

„Pool lehekülge Ferenc Liszti partituuri kaalub üles kõik minu kirjutatud ja veel kirjutamata operetid.“ Nõnda on öelnud ungari operetihelilooja Imre Kálmán, kellele tema kaasaegsed andsid nime Operetikuningas. Kohe oma esimese operetiga „Sügismanöövrid“ (1909) tõestas Kálmán, et tema näol on tegemist äärmiselt andeka operetikomponistiga ning tema järgnevad teosed vaid kinnitasid seda fakti. 

Rahvusooper Estonia – maja täis muusikat!
 
Jälgi Rahvusooper Estonia tegemisi ka nende Facebooki lehel

14-дневное право возврата

Вы хотите счет на фирму?

Rahvusooper Estonia

Aдрес
Estonia pst 4, Tallinn (на карте)

Касса открыта: 
Вт-Вс 11:00-19:00

Телефон: 6831210
E-mail: estonia@opera.ee

Тебе могло бы понравиться еще

Самые популярные предложения дня