На этой странице используются cookies. Для продолжения просмотра страницы дайте согласие на использование cookies. Подробнее СОГЛАШАЮСЬ

DVD Merle Palmiste etendusega ''Kuidas dresseerida meest'' -38%

.

-38% скидка 9.90€ цена 15.90€

Предложение закончилось.
Смотри другие похожие предложения ›

Надежное место покупок
Надежное
место покупок

Надежное место покупок

Мы являемся торговой средой, получившей признание от Союза интернет-торговли Эстонии. В течение последних 6 лет Мы выполнили более 1-го миллиона заказов.

Удобный возврат
Удобный
возврат

Удобный возврат

На ваучеры и подарочные карты, приобретенные в Chilli, действует 14-дневное право возврата (за исключением установленных законом исключений)

Обслуживание на уровне
Обслуживание клиентов
на уровне

Обслуживание на уровне

Быстрое и дружелюбное обслуживание по рабочим дням с 9:00-17:00. Удобная служба поддержки даст ответы на вопросы круглосуточно и самообслуживание поможет восстановить потерянные ваучеры.

Клиенты хвалят
Клиенты
хвалят

Клиенты хвалят

Chilli e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.

Условия

  • Предложение действует сразу после приобретения и до 12.07.2019
  • Pakkumine sisaldab DVD'd Merle Palmiste etendusega ''Kuidas dresseerida meest'' ja selle postiga saatmist soovitud aadressil
  • Etendus on eesti keeles
  • DVD kättesaamiseks palume edastada e-mailile hannesvillemson@hot.ee oma Chilli pakkumise kood + PIN ja postiaadress
    • DVD postitatakse andmete edastamisest hiljemalt 7 päeva jooksul

Знакомство

Merle Palmiste monotüki „Kuidas dresseerida meest ehk Ahvist inimeSeks“ kirjutas Peep Pedmanson ja lavastas Andrus Vaarik.

See lugu salvestati baar-restoranis Chicago ning on nüüd müügil ka DVD-l. Eesti rahvas saab kuulda kogu tõde sellest, mis siis ikkagi ahvist inimese tegi – kas töö või hoopis miski muu, millele viitab juba pealkiri.

Äratundmisrõõmu leiavad kindlasti nii paadunud teatraalid kui ka need, kes haruharva publiku hulka satuvad. Laval on ju ikkagi Eesti seksikaimaks valitud ja mitmetest seriaalidest tuntud Merle Palmiste. Pettuda igatahes ei tule, vaimustuda võib aga küll – niivõrd elulised ja mõistetavad on näited meie igapäevaelust, mis ette kantakse. Palmiste mängib siin üksinda nii naisi kui mehi, aga ikka koomilises võtmes, nii et naerulihastele on korralik koormus garanteeritud. Näitlejal on see juba viies kord Komöödiateatri sildi all esineda, varem on ta seda teinud muusikalis „Chicago“ (2004) ning komöödiates „Sanatoorium“ (2005), „Elu parim puhkus“ (2007) ja „Spioon Venemaalt“ (2009).

14-дневное право возврата

Вы хотите счет на фирму?

Komöödiateater
Телефон: 5038045

Тебе могло бы понравиться еще

Самые популярные предложения дня
×