На этой странице используются cookies. Для продолжения просмотра страницы дайте согласие на использование cookies. Подробнее СОГЛАШАЮСЬ
LIITU EESTI TOP RESTORANID 2017 ERIPROJEKTIGA
 

Eesti TOP Restoranid

 
Eriprojekti on kutsutud osalema mainekad restoranid, kes on võitnud Hõbelusika, saanud valitud Eesti Restoranijuhti (Top50 Restoran ; Recommended Restaurant) või leidnud muul viisil avalikku tunnustust.
 
Eesti TOP Restoranid 2017 eriprojekt asub SIIN:
 

__________________________________________________________________________________________________

Mida tähendab koostöö Eesti TOP Restoranid 2017 raames
__________________________________________________________________________________________________
 
  1. Chilli loob Teiega koostöös õhtusöögipaketi, mis sisaldab vähemalt 3-käigulist õhtusööki kahele inimesele. Paketi hinnaks on soovituslikult 49€ (+/- sõltuvalt Teie menüü hinnatasemest). Soodustust antud pakettidele kliendile ei pakuta ning sooduspakkumisena paketti ei reklaamita. Maksekinnituseks kliendile ei ole voucher, vaid e-kinkekaart. Eesmärk on meie meeskonna abiga kokku panna pakett, mis sobib eelkõige edasi kinkimiseks. Siin on üks hea näide Chilli klientide suurest lemmikust. Kinkekaart kehtib peale ostu 3 kuud.
     
  2. Kui õhtusöögipakett on meie copywriterite poolt kokku pandud, kuvatakse seda Eesti TOP Restoranid 2017 maandumislehel, kus on vaid projekti vastu võetud tipprestoranid. Kinnitame digitaalselt koostöölepingu ja kampaania eelvaate. Elamust peresenteeritakse kahes keeles (eesti/vene). Chilli turundusmeeskond hoolitseb, et Teie õhtusöögipakett saaks väärika tähelepanu kogu koostöö vältel.
     
  3. Kinkekaartidega kliente hakkab laekuma jooksvalt vastavalt broneeringutele (umbes 1-2 kinkekaarti päevas keskmiselt). Igal teisipäeval laekub müügitulu eelmisel nädalal aktsepteeritud kinkekaartide eest. Chilli arvestab oma teenustasu üksnes reaalselt kohale toodud klientidelt ning tasaarveldab selle vahendatavast müügitulust automaatselt. Kinkekaartide kontrollimiseks/aktsepteerimiseks on võimalused nii internetis kui ka Android äppiga.
     
  4. Teil on õigus kasutada Eesti TOP Restoran 2017 embleemi oma veebikanalites või kleebisena restoranis kohapeal. Palume soovist teada anda oma Chilli ärikliendihaldurile, kes varustab Teid ametlike materjalide/failidega.
 
Liitumine Eesti TOP Restoranid 2017 eriprojektiga
 

×